Zayıf Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Le-21eme

Vücut tipine uyan mükemmel kombinasyonlara imza atmak her kadının arzularından biri. Kusurları gölgeleyip, beğenileri vurgulamak ve tabiki de şıklık abidesi olmak… Yüzyıllardır geçmeyen bir heves. Zayıf kadınlar ve mükemmel stilleri… Keşfetmek ister misin?

Miroslava Duma//Gastro Chic

Beden Ölçünüze Uygun Kıyafetler Giyin.
Zayıf kadınlar genelde “oversized giyinme” yanılgısına düşerler. Tıpkı fazla kilo problemi olanlar gibi. Halbuki çok bol ya da çok dar giyinme olumlu sonuç vermiyor. Her daim “tam beden ölçü”süne göre giyinmek şart.

Pileli ve Pliseli Kıyafetler Tercih Et.
Kıyafetlerde yer alan plise detayı ile daha dolgun gözükmek mümkün. Daha dolgun hatlara sahip olmak için bluz, gömlek, elbise ve eteklerde plise detayı arayın.

A Kesim Etek ve Elbiseler Giy.
A kesim etek ve elbiseler sayesinde basen bölgenizi daha kalın gösterebilirsiniz. Hem de zarif belinizi vurgulamayı ihmal etmemiş olursunuz;-)

Fır Fırlı ve Peplumlu Kıyafetler Giyin.
Kıyafetlerde yer alan fırfır ve peplum detayı da sizi olduğunuzdan daha dolgun gösterecektir. Bu sebeple volümlü kıyafetleri gardırobunuza mutlaka ekleyiniz.

Kat Kat Giyin.
Son yılların en popüler giyim yöntemlerinden biri olan kat kat giyinme; en iyi zayıf kadınlara yakışıyor. Kilolu kadınlarda kat kat giyinme bazen gardırop kusması olarak tanımlanırken; zayıf kadınlar için durum hiç de öyle değil. Kat kat giyinme; zayıf kadınlara dolgun hatlar ve cool bir stil vâdediyor.

Stockholm Street Style

Yarasa/Kelebek Kollu Bluz ve Elbiseler Giy.
Yarasa, kelebek, çan, balon/karpuz… gibi volümlü kol modelleri sizi olduğunuzdan daha dolgun gösterecektir. Hareketli kollara yöneliniz. Zayıflar için nerde hareket orda bereket:-)

Drape Modeller Giy.
Kıyafetlerde yaratılan kıvrımlı yapıya drape adı veriliyor. Drape sayesinde daha hacimli bir hal alan kıyafetler zayıf kadınlar için adeta biçilmiş kaftan.

Yuvarlak Yaka Tercih Et.
V yakalı kıyafetler; sizi olduğunuzdan daha zayıf ve uzun gösterir. Lakin bizim amacımız daha dolgun gözükmek olduğuna göre yuvarlak yakalara sarılmalıyız. V’lerden uzak durmalıyız.

Beyaz Renk Tercih Edin.
Beyazın hakkını veren zayıf kadınlar; beyaz ve tonlarını gönül rahatlığı ile giyebilir. Özellikle son yıllarda beyazı kışın giymek popüler trendlerden biri. O zaman sen…zayıf kadın… Harikulade bedenini bu kış beyaz manto ile taçlandırmaya ne dersin?

Takı ve Aksesuar Kullan.
Stilinde yaratacağın her türlü atraksiyon dikkatleri dağıtacaktır. Şal, şapka, küpe, kolye vb… dikkatleri celp eden zayıflığını arada kaynatarak dikkatleri üzerlerine çekeceklerdir.

Collage Vintage

Yatay Çizgili Kıyafetler Tercih Edin.
Zayıf kadının gardırobunda olması gereken en önemli desen yatay çizgilerdir. Herkes yatay çizgilerden uzak dururken sen onlarsız yapamazsın. Zayıf kadın… Sen… Parisyen stilinin tillahı olmalısın;-)

Düz Taban Ayakkabılar Tercih Et.
Topuklu ayakkabılar zayıflığı vurgulayan tehlikeli düşmanlardır. Ne kadar uzun o kadar zayıf demektir. Düz ayak senin dostundur;-)

Diğer Görseller: Pinterest

Daha Uzun Görünmenin Yolları

Daha Uzun Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Büyük Göğüsler Nasıl Gizlenir?

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Bronz Tenliler Nasıl Giyinmeli?

Kaynak : Vogue Is Art

Vesaire.NET

Bir Önceki İçerik

Kim Ulan* Bu Elon Musk?

Bir Sonraki İçerik

Baseni Gizleme Yolları

Yorumunuzu Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir