‘ Game Of Thrones ‘ 8.Sezonda olması gereken sahneler

Benjamin Dewey isimli illüstratör bizleri üzen Game Of Thrones konusunda bir şeyler yapmaya karar vermiş. Biliyorsunuz ki Game Of Thrones bütün dünyada olduğu gibi Türkiyedeki hayranlarını da üzdü. 2 yıllık aranın ardından dizinin fanları olarak 8.sezondan beklentimiz çok yüksekti. Öyle ki neredeyse hayallerimizi süsleyen ve merakla beklediğimiz hiç bir sahneyi göremedik final sezonunda. Bizlerin bu üzüntüsüne şahit olan Benjamin bir şeyler yapmaya karar verdi ve ortaya harika bir iş çıkardı. Dilerseniz şimdi sizleri bu çizimler ile baş başa bırakalım.

İçeriklere başlamadan önce Benjamin Dewey in kaleminden harika bir John Snow Çizimi.

Another #eccc2018 commission. This Jon Snow was fun to do because I love the books, the show and the general aesthetic of #gameofthrones. I put him on the cliffs of #dragonstone in a combo of his season 6 & 7 wardrobe. #watercolor #jonsnow #gameofthronesfanart #bastardofwinterfell #secrettargaryen #longclaw #valarmorghulis #valyriansteel

188 Likes, 2 Comments – Benjamin Dewey (@benjamindewey) on Instagram: “Another #eccc2018 commission. This Jon Snow was fun to do because I love the books, the show and…”

İlk olarak hepimizin içinde yara olarak kalan John ve Ghost sahnesi. İnsan sormadan edemiyor koskoca Ghost bunu mu haketti diye ?

Düşünsenize Arya, Grey Worm, ve The Hound Missandei için bir kurtarma planı yapıyor ve uyguluyor ? Harika olmaz mıydı ?

Aslında yapımcılardan ve senaristten beklediğimiz o kadar yolculuk ve emekten sonra harika bir plan ile westeros’un ele geçirilmesiydi ama oda ne bu gözler neler gördü Daenerys Targaryen namı değer Mother Of Drogons çıldırdı resmen aynı babası değil mi ?

Allah aşkına birisi bana Bran Stark ‘ın ne iş yaptığını söyleyebilir mi ? Naptın koca sezon boyunca kapa gözleri beş tane kargo ile savaşı VIP izle bu mudur senin olayın ? Yazık oldu vallahi !

Bu güzel çizimleri ve bizleri farklı düşünmeye iten Benjamin Dewey isimli arkadaşa teşekkür ederim.

Vesaire.NET

Bir Önceki İçerik

Yapay Zeka Nedir ? Hangi Seviyede ?

Bir Sonraki İçerik

10 Maddede Sansa Stark

Yorumunuzu Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir